Заловиха 19 нелегални емигранти в "Столипиново"

събота, 23 ноември 2013 г.

Share this history on :

19 нелегални емигранти са заловени в апартамент в "Столипиново" в Пловдив, съобщи  директорът на областната дирекция на МВР комисар Тодор Гребенаров. Групата е била съставена от сирийци и афганистанци. Сред тях е имало и майка с три деца. Бежанците вече са преместени в лагер в София. Те са преминали през българо-турската граница преди четири дни. По неофициална информация, това е втората група бежанци, заловена в Пловдив.

0 коментара:

Публикуване на коментар