"Планът е да ми повдигнат минимум 4 обвинения! Оттук нататък ще видим какво ще се случи. Срещу мен се упражнява политическа репресия". Това заяви преди минути Цветан Цветанов, след като прокуратурата го обвини в трето поредно престъпление. Този път е за подписа му, разрешаващ даването на 50 000 лева на шефа на звеното на ГДБОП-Велико Търново Орлин Тодоров, който е бил в ареста по това време.
"Смятате ли, че това, което се случва е нормално? Вече започнах да свиквам. Това, което мога да кажа е, че съм невинен", допълни Цветанов.
Неговият адвокат Менко Менков също определи действията на прокуратурата спрямо Цветанов като тенденциозни и преднамерени.
"Заедно с моят колега Ханс-Петер Уул (депутат от Бундестага и съветник на Ангела Меркел по правните въпроси-бел.авт.) ще заведем дело в Европейския съд за правата на човека в Страсбург. Причината е, че прокуратурата още по време на предизборната кампания обяви, че Цветанов е извършвал незаконно подслушване, а такова обвинение до този момент няма. Тогава се е действало по анонимен сигнал и напълно тенденциозно. Срещу г-н Цветанов се извършва репресия", подчерта адвокат Менков.
-----------------------------------------------------------------
ПАРФЮМ Burberry Body EDP 60мл за жени ПРОМО ЦЕНА 30лв

1 коментара:
БОКЛУК,А ЛЕКАРИТЕ ОТ ГОРНА ОРЯХОВИЦА БЯХА ЛИ ВИНОВНИ,ФАШИСТ СМОТАН
Публикуване на коментар