Бебе почина, след като два пъти го връщат от спешното

четвъртък, 21 ноември 2013 г.

Share this history on :

Полицията разследва смъртта на момченце на годинка и половина. То е починало вчера сутринта, след като 2 пъти е върнато от спешен кабинет за домашно лечение. Информацията потвърди общинският съветник Бранимир Иванов.

Към 22 часа във вторник вечер бебето е откарано за преглед в спешния кабинет на детското отделение в УМБАЛ „Свети Георги". Дежурният екип преглежда детето и изписва рецепта за антибиотично лечение в домашна обстановка.

Първоначалните симптоми са били като на обострен бронхит. След няколко часа детето е върнато за втори преглед, но отново не е хоспитализирано. Малко по-късно, към 3 и половина сутринта, момченцето е починало.

Родителите на детето са в Германия и то се отглежда от майката и брата на бащата. Все още не са ясни причините, поради които бебето е върнато в България, но според запознати, преди 20 дни е било здраво.

1 коментара:

Анонимен каза...

Какво става в тази държава, родители са принудени да оставят бебета за да търсят хляб и да слугуват по чужди земи, има ли виновни за такова нещо положение на хората. Това и през турското робство не е било, освободихме се от турско робство но станахме роби на шепа продажни българи, дали ще можем да се освободим от българското робство, което се оказа много по лошо.

Публикуване на коментар