Първият тото милионер за 2015 година е участник от София. В днешния тираж на БСТ той спечели джакпот от 3 829 239 лева във второ теглене на играта 6/49 на ТОТО 2, съобщават от спортния тотализатор. Тото късметлията е участвал с квитанция с 4 комбинации на стойност 2, 80 лева. Останалите атрактивни джакпоти обаче оцеляха. За тиража в четвъртък в първо теглене на играта 6/49 се прогнозира печалба в размер на 443 000 лева. За играта 6/42 очакваната сума ще е 337 000 лева. Днес късметлийските числа в първо теглене на играта 6/49 бяха 1, 3, 6, 14, 27, 34, а във второ теглене на същата игра – 3, 13, 15, 17, 33, 40. Изтеглените числа за играта 6/42 бяха 21, 22, 30, 32, 36, 38. В днешния тираж в първо теглене на играта 5/35 числата на късмета бяха 18, 28, 29, 31, 33, а във второ теглене на същата игра – 5, 8, 14, 16, 19. В играта Тото Джокер бяха изтеглени позициите 3, 8, 4, а късметлийските цифри бяха 1, 3, 5. В новата игра на ТОТО 2 - Зодиак ( 5/50 + 1/12) изтеглените числа бяха 15, 30, 36, 41, 45, късметлийската зодия – 11. Натрупалият се джакпот в играта е в размер на 801 607 лева. В неделя голямата награда в играта „Втори ТОТО шанс" е лек автомобил Ford B- Max, спечелен от участник, пуснал своя фиш в град Пловдив.

1 коментара:
стига с тия софиянци, дайте някой лев и на нас в кърджалъка, от лаФката си купуваме билетчета, а нищо не ни се пада, давайте чувалите с парите към родопите, малко и ние да се зарадваме, че работа нямаме, а като нямаш работа, пари нямаш, нищо нямаш, нито настроение, нито кеф...не е майтап, а ви пиша истината. в големите градове по-малко печалби, там има работа, имат пари.......................???????? Чакаме !!!!!!!!!
А на печалившия с кеф да си ги харчи, дано го оставят жив. Навремето се беше паднало на едно циганско семейство от тотото. Тя женичката ми вика: по-добре да не ни се бяха паднали, то с джипове, с бели якички непрекъснато идваха на село да ни притесняват/безспокоят и т.н. и т.н., годината...около 15-20 г. ......
Публикуване на коментар