Премиерът и лидер на ГЕРБ Бойко Борисов току-що е разписал оставката на председателя на здравната комисия в Народното събрание и бивш шеф на ВМА ген. Стоян Тонев, съобщава "24 часа".
Макар че по-рано възнамерявал да изчака проверката на органите, той междувременно е бил убеден от доказателства, че има основания да се освободи от депутата на ГЕРБ. Занапред ген. Тонев може да остане като независим народен представител, но надали ще го направи.
Следващият председател на здравната комисия ще е Десислава Атанасова или Даниела Дариткова.

2 коментара:
Г-н Борисов,
Въпреки всичко дали Десислева Атанасова е по подходяща от генерал Тонев.
Грешки всеки е правил. Важен е опита, пък и човек си взема поука от грешките.
Генерал Тонев е професионалист и специалист с дългогодишен опит в системата.
По подходящ от него няма да намерите.
Т. нар. генерал е най- крадливия мениджър в здравната система, в годините когато беше директор на ВМА( т.е. до преди 1 година) Нямате си представа колко милиони от комисионни е прибрал от сделки и поръчки! Това го знайте от един доктор, имащ представа какво означава ВМА.
Публикуване на коментар