Галена обра голяма част от статуетките на годишните награди на телевизия "Планета" снощи. Тя бе отличена за "Музикален идол на годината", "Видеоклип на годината", "Дискотечен хит" и "Най-излъчвана песен по радио Веселина". Както винаги Галена не изневери на провокативния си стил и се появи с маска от кристали на белгийския дизайнер Мартин Марджела, покриваща цялото й лице.
Певица на годината стана Преслава, която бе отличена още за "Баладичен хит" и "Видеосензация в You Tube".
Синът на Тони Стораро - Фикрет стана "Певец" на годината, като едновременно получи и приза "Дебют на годината".
Сред отличените бяха още Джена за "Песен на годината", "Посланик на българската музика зад граница" и "Най-гледан клип в You Tube", Анелия за "Албум на годината" и "Оригинално присъствие на концертната сцена", Емилия и Ави Бенеди за "Дуетна песен на годината", Райна за "фолклорен изпълнител и Ивана в категорията "Посланик на доброто".






4 коментара:
Вай, маскари, вай шифрантии даже и без тапии!
Вай крави вай кравари.Язьк за краварите които дават ясли с екстри на такива кравички с развалено мляко Явно главния кравар има мнг сантименти кьм краварника си.
Коментарът ви ще се покаже, след като бъде одобрен.
хеле пьк този сайт никога
Тези чалгаджийки няма смисъл да харчат пари за обличане,нека покажат истинското си лице-нека голи да излизат на сцената ,ще имат повече публика.
Публикуване на коментар