Волен Сидеров: Плевнелиев само за референдум за венерическите болести не се е сетил

понеделник, 23 февруари 2015 г.

Share this history on :
Аз не виждам логика президентът да консултира нещо с парламентарните партии. Той предлага теми, реформи, референдум... Референдум за какво? Кризи и природни бедствия... Само за венерическите болести не се е сетил. Това заяви лидерът на Атака Волен Сидеров пред президентството, който отказа да влезе в консултациите, инициирани от Росен Плевнелиев. Това ми прилича на игра лексикон, само че политиката не е игра и този човек трябва да разбере това най-после. Ние имаме диаметрално различни виждания, за нас той е един изключително опасен за България човек, категоричен бе Сидеров. Той наруши Конституцията миналата година - в интервю за BBC каза, че е от ГЕРБ; срещна се с представители на ЕВН, което е конфликт на интереси; не си даде имунитета каза, че Русия е агресивна държава. Това е недопустимо, подчерта Сидеров. Атакистът не е съгласен и с факта, че Плевнелиев е поискал повече НАТО у нас. „Ние в момента правим инциатива за излизане от НАТО, правим подписка в парламента. Ако съберем нужните 60, ще инициираме референдум", съобщи Волен Сидеров. Той и хората му са входирали в деловодството на парламента поправка в закона за референдумите. По думите му съществува антиконституционен текст, според който народът не можел да дава мнение за присъединителни процеси. „А тези хора за какво могат да дадат мнението си", пита Сидеров. За нас, от етична гледна точка, не е приемливо да се срещаме с човек, който работи за изключително повече НАТО у нас. Последиците от това могат да бъдат изключително сериозни, посочи националистът. Сидеров е недоволен и от факта, че заемът отсъства от тези теми, предвидени за обсъждане от държавния глава. „Айде да си говорим по някакви теми без никакъв резултат. За нас това е ПР акция и не виждам защо трябва да участваме. Не виждам защо трябва да се занимаваме с реклама на несъстоятелни политици", коментира още атакистът. Настояваме този човек да подаде оставка и на това място да застане човек, който разсъждава държавнически, а не да е кукла на конци на американската държава, завърши уверено Волен Сидеров.


4 коментара:

Анонимен каза...

това говори за ниска култура от твоя страна, Волене !

Анонимен каза...

забравил си да си пиеш хапчетата, вина за това няма г-н Президента...

баба каза...

Какво има бе, Амет! Памперсите свършиха. Ееее все в някоя аптека ще се намерят бе, чедо!

Анонимен каза...

Абе, Болене ти не разбрали, парламента е цирк, държат те като клоун там да ти гледат сеира. Вземи се гръмни да се спасиш и да не мъчиш твоите поклонници, ако са останали още такива будали.Ама язък за куршума дето ще го изхабиш, по-добре вземи отрова за плъхове, по-етино ще излезе за нас данъкоплатците.

Публикуване на коментар