Бареков: Животът ми е застрашен, но аз нямам проблем с това

понеделник, 23 февруари 2015 г.

Share this history on :
Подаден е сигнал от партията, прокуратурата ще си свърши работата. Аз нямам проблем с това - с факта, че съм заплашван и е застрашен животът ми. Това заяви пред Нова телевизия евродепутатът Николай Бареков, аз съм европейски депутат и не живея в България
„Уплътнете мисълта си, за да не изглежда това като пушилка", вметна тв водещата Ани Цолова.
„Не ме интересува как изглежда. Аз нямам никакви скрупули. Нека да стане ясно – Бареков и Борисов са единствените политици, които имат принципно отношение помежду си. Ние няма да седнем да пием кафе – така, както направи госпожа Дончева например. Аз нямам лоша дума за никого. Аз никога не съм бил удобен за господин Борисов и винаги съм бил негов опонент", заяви Бареков.
„Очаквах, че тези хора ще управляват правилно, ще направят реформите. Вярвах, че тези хора имат нужда от принципна подкрепа. ГЕРБ и РБ заявиха на своите избиратели – гласувайте за нас, за да няма България дългове. А какво стана – 24 милиарда дълг само за три месеца", заяви Бареков.
Готви се огромна измама начелото с "Реформаторския блок", категоричен е евродепутатът Бареков. Българската политика е много голяма мръсотия. Някои мои хора отидоха на заплата при други парламентарни групи. Тези хора от БДЦ трябва да ги е срам, никой от гласувалите за тях хора не е искал такъв огромен външен дълг, възмути се Николай Бареков. Нека да знаят, че господин Ковачки е зависим от политиката, припомни депутатът. Дълговете, които ще тегли България, ще бъдат подкрепени от европейската комисия, защото в държавата ни няма работеща икономика. Тези пари ще отидат за германски, италиански и френски стоки. Затова Европа ще подкрепи тегленето на външен дълг.


2 коментара:

Анонимен каза...

ПОЛИТИКАТА Е КАТО ЛЕКА ЖЕНА!
Не е за всеки тая работа!

Анонимен каза...

Животът е застрашен на един човек, а колко хора починаха, колко хора се запалиха, колко хора се хвърлиха и хвърлят от етажите...случаите са много, бе, Бареков. Да би мирно седял не би чудо видял...Сега и за теб да мислим, малко ни са проблемите. Оправяй се както можеш. От нашите данъци плащаме за не малко хора да ги охраняват. Сега и теб. 26 години не можем и не можем да се оправим с тия измислени депутати. Като те е страх от мечка не ходи в гората. Това е от мен.

Публикуване на коментар