11 пандизчии изнасилили съкилийник, имал различно мнение

сряда, 24 юни 2015 г.

Share this history on :
Единадесет затворници бяха разпитани в съдебната зала за изнасилването на техен съкилийник. Те бяха превозени под усилен конвой с две камионетки, за да дадат показания по делото. То е срещу Тодор Дончев и Георги Бозаджийски. Бруталната гавра е станала на 15 август м.г. в килия в Пловдивския затвор. Двамата престъпници вдигнали мерника на съкафезника си, тъй като той не се противопоставил в тяхната стая да бъде преместен още един затворник, пише "Марица". Всички останали 11 мъже в помещението подали молби до администрацията, че не искат нов човек. Бозаджийски и Дончев нанесли побой на жертвата си, за да му дадат урок да не проявява различно мнение.

Дончев го завел в тоалетната и го насилил. След полунощ повторил същото и в леглото. Бозаджийски помагал, като придържал жертвата. Той също удовлетворил плътските си желания. На следващия ден мъжът бил изнасилен още веднъж.

Пострадалият преодолял страха и срама си и се оплакал пред ръководството на затвора. Изнасилвачите твърдели, че не са имали полов акт с него, но експертиза ги опровергала.

Заради срамните подробности от сексуалната гавра делото е при закрити врати. Очаква се то да приключи през септември, когато ще бъде изслушана експертизата.

4 коментара:

Анонимен каза...

много глупаво заглавие ...... те само 2ма са го насилвали по 2 пъти .... А в статията пише 11 човека са го изнасилили ..... Последно кое е вярно и кое Не ??

Анонимен каза...

Всички затворници минават по този път, когато са новобранци по старите ги любят редовно.

Анонимен каза...

Стари истории.

Анонимен каза...

ти откъде си толкова сигурен да не би пък и тебе да са те е...ли аз също лежах в затвор но в друг град но не видях някой някого да насилва.

Публикуване на коментар