Работник почина след жесток побой на магистрала „Струма“, отказал на 4-ма да преминат през ремонтиран участък

петък, 26 юни 2015 г.

Share this history on :
47-годишният работник Николай Чивиев почина след нанесен му побой на автомагистрала "Струма", край село Левуново.
Около 13:00 ч. в болницата в Сандански е приет ранен работник от строителна фирма "Агромах", която довършва отсечка на магистралата между Сандански и ГКПП Кулата.
Мъжът е починал в болницата вследствие на черепно-мозъчна травма, предаде Бгнес.
По думите на управителя на "Агромах" Методи Башев, цитиран от агенцията, работникът е бил пребит от четирима мъже, движещи се с лек автомобил "Сааб", тъй като им отказал да преминат през ремонтирания участък на магистралата. Те продължили да настояват, но след категоричния отказ на работника, слезли от автомобила и трима започнали да му нанасят побой с ритници и юмруци, а четвъртият го ударил с тежък предмет по главата.
Според съобщение на областната дирекция на полицията в Благоевград около 13:40 ч. е получен сигнал за това, че при разклона за село Левуново е настъпило пътнотранспортно произшествие между два леки автомобила, след което е станала физическа саморазпрова между няколко мъже.
От пристигналите на място полицейски служители е установен един лек автомобил, но без участниците в инцидента. Вследствие на възникналата саморазправа е пострадал мъж на 47 години от София.
По случая е образувано досъдебно производство. Работата по установяването на участниците в инцидента продължава.
Столичната полиция е вдигната на крак и провежда масови заградителни и издирвателни действия във връзка със жестокото убийство на работник от АМ Струма, съобщава агенция Блиц. В черна "Тойота Ярис" са избягали от местопрестъплението Любомир и Емил, първият по прякор Ембака.

3 коментара:

Анонимен каза...

Тъпи журналисти - бъркат СЕАТ със СААБ ! Трябва да учите още пет години палячовци!

Анонимен каза...

27 юни 2015 г., 16:25 движещи се с лек автомобил "Сааб",...ти къде прочете за СЕАТ бе умнико ???

Анонимен каза...

27 юни 2015 г., 16:25 движещи се с лек автомобил "Сааб",...ти къде прочете за СЕАТ бе умнико ???

Публикуване на коментар