Ако издирваният за убийството на служителя на Агромах Емил Чачев - Ембака гледа, нека види кой е Николай Чивиев ,- героят от Френския легион. Мъжът, който намери смъртта си на АМ "Струма", е преживял много опасни ситуации, плен и оцелял, за да попадне в лапите на примитивни и жестоки убийци, пише struma.com. Добре е, хората, които убиха Николай Чивиев, да знаят нещо много важно, където и да се крият, не могат да избягат, това заяви, както вече писахме, собственикът на "Агромах", Методи Бачев пред struma.com.
"Николай 17 години е служил във Френския легион, заедно с още 15 мъже на честта, заедно са попадали в плен, заедно са воювали и клетва са дали, ако някой пострада, другите да отмъстят за него", казва той. "Колкото и да бягат, където и да се крият, екзекуторите на Николай трябва да знаят, че ако полицията не ги хване, то легионерите няма да спрат да ги преследват и да ги изправят пред съда, добре е да го знаят тези изверги" - казва още Бачев.
"Николай 17 години е служил във Френския легион, заедно с още 15 мъже на честта, заедно са попадали в плен, заедно са воювали и клетва са дали, ако някой пострада, другите да отмъстят за него", казва той. "Колкото и да бягат, където и да се крият, екзекуторите на Николай трябва да знаят, че ако полицията не ги хване, то легионерите няма да спрат да ги преследват и да ги изправят пред съда, добре е да го знаят тези изверги" - казва още Бачев.

3 коментара:
Да пази Господ!
Млад човек, красив човек, смел човек, НО...???
Искрени съболезнования ! ДЪЛБОК ПОКЛОН !
Направете му турски съд на тоя хайванин ,,САМОРАЗПРАВА,, Това е истинско правосъдие, другото бошлаф. Забетонирайте го под магистралата. Иначе ще получи или условно, или една две години, и пак ще вирее паразита....
betoniraite go pod magistralata toya bokluk
Публикуване на коментар