Шамара стана тираджия в САЩ

вторник, 24 февруари 2015 г.

Share this history on :
Рапърът Мишо Шамара си купи камион, с който да си вади хляба в Чикаго. Миналата година хип-хоп изпълнителят се установи със семейството си зад Океана. Първоначално Шамара бил с туристическа виза, но намерил начин да си извади легално разрешително за работа. Изкарал шофьорска книжка и съответно получил право да управлява МПС. Първо-начално Биг Ша започнал работа като шофьор на голям камион във фирма на българин. Кръстосвал Щатите и получавал по 15 долара на час. След като спестил някой и друг лев, решил да си купи собствен превоз. За успешния бизнес на Шамара потвърди и колегата му Устата, който беше на турне в Америка. „Видяхме се. Пийнахме по няколко уискита. Той ми сподели, че вече има собствен камион. Справя се добре и няма намерение да се връща у нас", разказа за „Монитор" Устата.

3 коментара:

Анонимен каза...

Да си купи повече шишета ,да има къде да пикае в камиона.

Анонимен каза...

ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ ИЗНАСЯМ СЕМЕЙСТВОТО СИ ОТ ТОЗИ БАТАК НАРЕЧЕНО БЪЛГАРИЯ

Анонимен каза...

kak se varne nali plioe6e bat boiko imali dupe sega da se varne

Публикуване на коментар