Рапърът Мишо Шамара си купи камион, с който да си вади хляба в Чикаго. Миналата година хип-хоп изпълнителят се установи със семейството си зад Океана. Първоначално Шамара бил с туристическа виза, но намерил начин да си извади легално разрешително за работа. Изкарал шофьорска книжка и съответно получил право да управлява МПС. Първо-начално Биг Ша започнал работа като шофьор на голям камион във фирма на българин. Кръстосвал Щатите и получавал по 15 долара на час. След като спестил някой и друг лев, решил да си купи собствен превоз. За успешния бизнес на Шамара потвърди и колегата му Устата, който беше на турне в Америка. „Видяхме се. Пийнахме по няколко уискита. Той ми сподели, че вече има собствен камион. Справя се добре и няма намерение да се връща у нас", разказа за „Монитор" Устата.

3 коментара:
Да си купи повече шишета ,да има къде да пикае в камиона.
ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ ИЗНАСЯМ СЕМЕЙСТВОТО СИ ОТ ТОЗИ БАТАК НАРЕЧЕНО БЪЛГАРИЯ
kak se varne nali plioe6e bat boiko imali dupe sega da se varne
Публикуване на коментар