КЕВР отложи повишаването на цената на тока с един месец

вторник, 23 юни 2015 г.

Share this history on :
Комисията за наблюдение на дейността на Комисия за енергийно и водно регулиране (КЕВР) прие вдигането цената на тока да се отложи с 1 месец, стана ясно след заседанието й днес. Депутатите са приели законопроект, внесен от представителите на ГЕРБ по този въпрос. Имало е и други мнения, като това на Патриотичния фронт отлагането да е за три месеца, но те са били отхвърлени.

Идеята е, да се видят резултатите от мерките в сектор „Енергетика" и дали те ще допринесат за излизане на НЕК от тежката финансова криза, в която се намира.

0 коментара:

Публикуване на коментар